31. 12. 2013 Štastný Nový rok přejeme...

 

Všem našim kamarádům, známým a návštěvníkům našich stránek přejeme úspěšný a pohodový rok 2014... ))

 

 

1. 11. 2013 Poslední výstavy letošního roku

 

Podzimních výstav se za naši smečku účastnili Gron ze Štípek a svou první výstavní krůžky zvládla i Bety od Šanova. Jak se jim vedlo zjistíte v jejich záložkách v linku Výstavy. Děkujeme všem rozhodčím za krásné hodnocení našich psů...

 

Výstavní maraton letošního roku je za námi a před námi období honů, na které se už moc těšíme!

 

 

20. 10. 2013 Informativní akce pro děti z mateřských škol

 

V říjnu jsme se s Brie ze Slezských lesů a Gronem ze Štípek zúčastnili akce pro děti z mateřských školek, kterou jsme uspořádali spolu s našim mysliveckým sdružením Václavovice.

Malým dětem jsme vyprávěli o používání loveckých psů, předvedli jsme jim ukázku poslušnosti a přinášení zvěře. Ale nejvíce je samozřejmě bavilo, když si mohly pejsky pohladit. Až jsem koukala, jak ti naši dva chlupáči s oddanou trpělivostí vydrželi ten hluk a desítky malých ručiček, z nichž každá si chtěla pejska alespoň jednou pohladit. A dokonce je to i bavilo!

 Akce se vydařila a příští rok ji určitě zopakujeme.

 

 

1. 10. 2013 Nové fotky naší smečky

 

V linku Fotogalerie najdete nové fotky malé Betty, Grona, Brie a také pár společných... 

 

 

22. 9. 2013 Výstavní aktualizace u nás

 

Letní měsíce jsme mimo odpočinku věnovali výstavám. Jak se našim pejskům vedlo zjistíte v jejich záložkách v linku Výstavy. Děkujeme všem rozhodčím za krásné hodnocení našich psů a přátelům za držení pěstí!

.. a teď hurá na podzimní a zimní výstavní období... 

 

 

30. 6. 2013 Bety od Šanova - náš nový přírůstek

 

V neděli jsme si udělali výlet do Teplic, kde jsme se zajeli podívat na budoucí nový přírůstek do naší smečky. Ze čtyř narozených feneček štýrského brakýře jsme si vybrali tu pro nás nejhezčí a za cca 14 dní už u nás bude bydlet  Bety od Šanova!

 

 

29. 6. 2013 CACIB Brno

 

Na Mezinárodní výstavě v Brně jsme vystavovali dva naše svěřence - Grona ze Štípek a Corry Alfa Ori. Corry si u pana Müllera vyběhala v mezitřídě VD a Gron zářil ..)) V třídě pracovní získal u pana Němce V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB a v závěrečných soutěžích pak BIG5.

 

 

25. 5. 2013 Corry Alfa Ori - VÍTĚZ ZKOUŠEK

 

V sobotu 25. 5. 2013 se Corry Alfa Ori zúčastnila Zkoušek vloh v OMS Bruntál a s počtem bodů 221 (nos 4) se stala VÍTĚZEM ZKOUŠEK. Soudcovskou tabulku a další dokumenty zkoušky najdete v linku Výmarský ohař - Corry Alfa Ori.

 

 

 

6. 5. 2013 Webová prezentace

 

Dnešním dnem jsme pro Vás spustili naše webové stránky a věříme, že se k nám budete vždy rádi vracet.

Grafické zpracování linku Odchovy a Německý ohař krátkosrstý připravujeme, děkujeme za pochopení.