6. 9. 2015 Krajská výstava Dolní Benešov

 

Práce na domku je neustále spousta, ale přesto jsme se "trhli" a vyrazili na krajskou výstavu do Dolního Benešova. A naši psi se neztratili.. 

 

Aki z Kozimberku se představil v třídě mladých a doslova zářil.  Za krásné ocenění děkujeme paní rozhodčí Frnčové, která Akimu zadala  V1, Vítěz třídy mladých, 4.nejlepší mladý pes výstavy!!
Corry Alfa Ori taky nezaváhala a získala u pana Vondrouše známky V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz 2015

 

 

1. 4. 2015...novinek spousta, jen času málo...

 

Děkujeme všem příznivcům našich stránek za jejich zájem o nás a omlouváme se, že aktualizace váznou.. AKTUÁLNĚ MÁME SPOUSTU PRÁCE NA DOMEČKU A NESTÍHÁME SE VĚNOVAT PŘÍPRAVÁM NOVINEK NA WEB!  Všechno však doplníme hned jak "přijde paní zima" a věřte, že toho nebude málo.. 

 

 

7. - 8. 2. 2015 Double CACIB Brno, ČR

AKI Z KOZIMBERKU ČEKATEL TITULU JUNIROŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY

 

Po delší výstavní pauze jsme opět zpět a z výsledků našich mlaďochů máme velkou radost... ))

Asikovi se příliš nedařilo a oba dny získal známku velmi dobrá, ale malý Aki si při své premiéře v třídě mladých vedl skvěle a oba dny získal titul JUNIOR BOB a v neděli přidal ještě titul BOS! 

Děkujeme pánům rozhodčím za příjemné posuzování. Kompletní výsledky najdete v záložkách jednotlivých psů .

 

 

 

7. 1. 2015 PLÁNUJEME PRVNÍ ŠTĚŃÁTKA V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI 

 

Po dlouhém hledání toho nej ženicha pro naši faraonskou princeznu se podařilo... 

S velkou radostí si Vám dovoluji představit rodiče našeho prvního plánovaného A vrhu v plemeni faraonský pes. Děkuji všem, co nám pomáhali a věřím, že se mi můj sen mít doma malé "ušaté" štěňátka splní...

 

 

V případě Vašeho zájmu o štěňátko z tohoto mimořádného a perspektivního spojení nás neváhejte kontaktovat již nyní.. Veškeré informace k plánovanému A vrhu najdete v linku Odchovy - Plánované vrhy.

 

 

 

3. 1. 2015 Začátek roku ve znamení setkávání...

 

Začátek roku jsme strávili stejně jako vánoční svátky s rodinou, přáteli, naší smečkou a Šimonkem. Pejskové si užívají honů s pánečkem a Šimonek tepla domova s mámou.. ))