31. 12. 2014 PF-ko...)))

 

Rok 2014 byl pro nás rokem "jiným", jelikož jsme jej prožili v očekávání našeho nejcennějšího pokladu, Šimonka. Z tohoto důvodu jsme nepodnikali až tolik kynologických akcí, přesto však věříme, že na nás naši přátelé a známí "nezapomněli" a "áčka" nám odpustí.. 

V roce následujícím se opět zapojíme na "plné kecky" a už nyní se moc těšíme! PŘEJEME VŠEM KAMARÁDŮM, ZNÁMÝM A NÁVŠTĚVNÍKŮM NAŠICH STRÁNEK KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ A DO NOVÉHO ROKU SPLNĚNÍ VŠECH PŘÁNÍ A HLAVNĚ ZDRAVÍ! 

 

 

 

24. 12. 2014 Myslivecké setkání .. 

 

Na Štědrý den uspořádalo naše myslivecké sdružení vánoční setkání, na které jsme vyrazili už i se Šimonkem. 

 

 

25. 11. 2014 NEJCENNĚJŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ ČLEN NAŠÍ RODINY

.... NÁŠ ŠIMONEK.....

 

Dne 25. 11. 2014 se letos naposledy rozrostla naše "smečka". Tentokrát však jde o přírůstek dvounohý...

 POKLAD NEJCENNĚJŠÍ - náš syn ŠIMONEK. 

 

 

27. - 28. 9. 2014 Podzimní zkoušky ohařů a Speciální zkouška vodních prací 

 

Poslední víkend v měsíci září jsme se s Corou (Corry Alfa Ori) vydali na Memoriál Richarda Šrámka, který se skládal z Podzimních zkoušek a Speciálních zkoušek vodních prací a pořádal jej OMS Nový Jičín.  Cora předvedla během víkendu skvělou práci, obě zkoušky zvládla v I. ceně a splnila poslední podmínku k chovnosti!

  

Kompletní přehled zkoušek Corry Alfa Ori včetně bodových výsledků najdete v linku Výmarský ohař - Corry Alfa Ori - Zkoušky. Děkujeme pořádajícímu OMS za kvalitně připravené zkoušky a rozhodčím za korektní posuzování. 


 

 

15. 7. 2014 Aki z Kozimberku - další přírůstek do naší smečky

 

Po tragické smrti naší první brakýřky Bety jsme ihned věděli, že toto plemeno nás bude i nadále provázet v našem životě a ránu způsobenou její nečekanou ztrátou "dokáže zacelit" jen další štýrský brakýř. V květnu jsme se dočkali a narodil se náš další parťák, nádherný chlapeček Aki z Kozimberku. Pevně věříme, že Aki naplní veškerá naše očekávání a stane se nám nepostradatelným pomocníkem při práci v lese. 

Podrobné informace o Akim najdete v linku Štýrský brakýř - Aki z Kozimberku. 

 

 

 

10. 6. 2014 Aktualizace linku Fotogalerie

 

Po dlouhé době jsme aktualizovali link Fotogalerie. Konečně jsme přidali nové fotky všech psů z naší smečky, ale také fotky společné. Tak snad se budou líbit.. 

 

 

1. 5. 2014 Výstavní jaro Grona ze Štípek 

 

Během jarních měsíců jsme absolvovali pár výstav s naším NOK Gronem ze Štípek. Kompletní přehled všech jeho nejen výstavních úspěchů najdete v linku Německý ohař krátkosrstý - Gron ze Štípek. 

 

 

20. 3. 2014 NOVÝ ČLEN NAŠÍ SMEČKY As Vom Pfau-haus

 

V měsíci březnu se naše smečka rozrostla o dlouho očekávaného pejska německoho ohaře krátkosrstého. Asíka jsme importovali z Rumunska a věříme, že se stane přínosem nejen pro český chov, ale především našim neocenitelným parťákem při práci. 

Podrobné informace o Asíkovi najdete v linku Německý ohař krátkosrstý - As Vom Pfau-haus. 

 

 

14. 2. 2014 BETY OD ŠANOVA ODEŠLA ZA DUHOVÝ MOST...

 

Nejsmutnější Valentýn, den kdy nás návždy opustila naše malá princezna Bety od Šanova...

Betynka odešla dnes ráno za duhový most po srážce s autem.  Bolest v srdci je ukrutná, ale věříme, že naši malou čertici na nebeských pláních nic nebolí a zvířátka stopuje i tam... NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME!

 

 

17. 1. 2014 Naši psi a letošní honební sezona

 

 Během výstavní pauzy se rozhodně neflákáme.. ba naopak nastalo období našim psům nejmilejší - HONY! Letošní honební sezonu opravdu nezahálíme a účastníme se honů na kačeny, drobnou, pernatou atd.

Za naši smečku se účastní a skvělou práci odvádí Gron ze Štípek, Corry Alfa Ori a Bety od Šanova.