11. 11. 2016 Sbohem Elinko 

+ Brie ze Slezských lesů

 

11.11.2016 byl poslední den, kdy tady na tomto světě s námi byla naše milovaná Elinka (Brie ze Slezských lesů).  Můj první pes, který mě přivedl k myslivecké kynologii, k agility a hlavně k lásce k výmarským ohařům a loveckým psům vůbec.

Teď již je v psím nebi společně s naší Bety a ví, že na ni nikdy nepřestaneme myslet....Elinko vždy budeš moje první a moje nej...

 

 

4. 9. 2016 Krajská výstava Dolní Benešov

 

Po letní pauze jsme vyrazili na naši oblíbenou krajskou výstavu v Dolní Benešově a naši psi odvedli skvělou práci. 

NDO Asta z Bílé vody - VN1, BIS štěně NKO

 Gron ze Štípek - V1, VT, veterán BIS 4 

SB Aki z Kozimberku - V1, VT, KV
NKO As vom Pfau Haus - V2 

VOK Corry Alfa Ori - V1, VT 

Moc děkujeme panu rozhodčímu Andrasi Polgárovi za pěkné posudky a ocenění pro naši smečku. 

 

1. 9. 2016 Asta z Bílé Vody - NÁŠ NOVÝ ČLEN RODINY

 

S velkou radostí Vám představujeme nového člena naší velké psí rodiny. Jmenuje se Asta z Bílé Vody a je to fenka německého ohaře drátosrstého. 

 

Veškeré informace o Astě najdete v linku Německý ohař drátosrstý - Asta z Bílé Vody.

 

 

7. 8. 2016 Středoevropská speciální výstava KCHVO, Třeboň

 

Velkou radost nám udělal náš odchovánek Antares God Forests Silesjana Xorti, který při své výstavní premiéře ihned zazářil. Antares získal na Středoevropské speciální výstavě KCHVO v Třeboni v třídě štěňat známku VN1 a v závěrečných soutěžích vybojoval titul BIS baby!!

Děkujeme moc majitelům za prezentaci Antareska a moc gratulujeme! Jsme na Vás pyšní. 

 

20. 6. 2016 A vrh v nových domovech

 

Nastala doba loučení a naše první štěňátka se rozjela do svých nových domovů. Všem přejeme hodně zdraví, neustále plné misky, milující rodinu a když to bude alespoň trochu možné i kupu loveckých a výstavních úspěchů...

 

Každé štěňátko má spuštěnu svou vlastní prezentaci, kterou najdete v linku Odchovy - Odchované vrhy - A vrh! 

 

11. 6. 2016 Grand Prix Slovakia Winner, Nitra

 

Po Polsku jsme s Akim vyjeli na Slovensko, kde si  Aki z Kozimberku vyběhal známky výborná 1, CAC, CACIB, BOB a titul Grand Prix Slovakia winner 2016.  

Aki se stává čekatelem již třetího titulu šampiona - tentokráté slovenského. 

 

 

 

1. 5. 2016 Národní výstava Rybnik, Polsko

 

Poprvé jsme vyrazili s Akim do Polska .. a nevedl si vůbec zle! Aki z Kozimberku si při své premiéře v Polsku odnesl CWC, Národní vítěz, BOB a v závěrečných soutěžích opět zářil a vyběhal si BIG 4.  

 

 

20. 4. 2016 Nové fotky A vrhu v 6 týdnech

 

Naše štěňátka měla 6 týdnů a pomalinku se začneme chystat na jejich odchod do nových domovů. Aktuálně máme volnou 1 fenku ! Nové fotky v postoji najdete v linku Odchovy - Odchované vrhy - A vrh. 

 

9. 4. 2016 Národní výstava psů Ostrava

AKI Z KOZIMBERKU NOVÝ JUNIORŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY

 

Dnes jsme prožili velice úspěšný den na Národní výstavě psů v Ostravě. Aki z Kozimberku si odnesl výsledek CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB a v závěrečných soutěžích ještě to vše doplnil o BIG 3.  Tímto skvělým výsledkem splnil Aki podmínky pro zisk titulu JUNIORŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY!!

 

Šimonek nám zatím na výstavě jen fandil, ale brzy se snad už taky zapojí! Mimo vystavování našeho Akiho jsem na výstavě pomáhala s předvedením CHS ze Slezských lesů a k umístění chovatelce moc gratuluji. 

Děkujeme všem kamarádům za příjemný den a držení pěstí. 

 

5. 4. 2016 A vrh výmarských ohařů má 3 týdny 

 

 

Náš A vrh má 3 týdny a tak jsme se pokusili poprvé je nafotit individuálně! Podrobné informace včetně individuálního představení našeho vrhu najdete v linku Odchovy - Odchované vrhy - A vrh.

 

 

 

 

28. 3. 2016 Štěňátka mají 14 dnů 

 

Štěňátka mají 14 dnů a už začínají pomalu prozkoumávat svět. Maminka Corry se vzorně stará a celý vrh pěkně nabírá na váze! Aktuálně máme 3 volné kluky, proto pokud máte zájem o štěně z tohoto spojení, neváhejte nás kontaktovat! 

 

 

12. 3. 2016 Vrh A SILESJANA XORTI JE NA SVĚTĚ

 

Dlouho očekávaný A vrh je na světě!!! Corry a Marley se stali rodiči 8 zdravých a krásných štěňátek v poměru 5 kluků a 3 holky. Bohužel jsme po porodu o nejmenší holčičku přišli. Maminka i ostatní štěňátka jsou v pořádku a my z nich máme obrovskou radost.. 

V případě Vašeho zájmu o štěňátko z tohoto perspektivního spojení nás neváhejte kontaktovat! Veškeré informace k  A vrhu najdete v linku Odchovy - Odchované vrhy - A vrh.  

 

 

14. 2. 2016  SILESJANA XORTI představuje očekávaný A VRH

 

 

S obrovskou radostí Vám sdělujeme, že jsme se konečně dočkali a v naší CHS odchováme první štěňátka!

V polovině března 2016 se nám narodí pečlivě plánovaný vrh výmarských ohařů, jehož maminka bude naše Corry a tátou se stane krásný Marley. 

V případě Vašeho zájmu o štěňátko z tohoto perspektivního spojení nás neváhejte kontaktovat již nyní.. Veškeré informace k plánovanému A vrhu najdete v linku Odchovy - Plánované vrhy.